SaurierPark – cesta do pravěku

Naše holčičky milují dinosaury…a auta …a vláčky…a Batmana. Takže hádám, že na výstavu panenek se dostanu až s naším chlapečkem :))

Ale jelikož náš syn nemá ještě v rodině hlasovací právo (protože jediné, co ho zatím zajímá je mlíko a zase mlíko :)), můžeme zatím navštěvovat dinosauří parky.

Tentokrát jsme vyrazili do pořádného dinoparku, který leží jen dvě hodinky od Prahy mezi Budyšínem a Žitavou. Severočeši to sem tedy mají kousek.

DINOPARK

V Saurierparku nemají jen sochy dinosaurů, kteří jsou tu krásně zakomponovaní do zdejšího lesa a rybníka, ale i lezecký prales, obří skluzavku, hřiště, kino, občerstvení a hlavně „Zapomenutý svět“, což je teda bomba. Jedná se o takový malý jurský park, kde se budou bát i rodiče 🙂

Krásná je i výstava „Lavaris“, kde okusíte pravěkou atmosféru plnou bublajících jezírek, gejzírů a lávy.

KDY, KAM A ZA KOLIK

Na návštěvu si vyhraďte alespoň tři hodiny. Cena za dospělého je 15 E, za dítě 11 E, do 3 let zdarma. Plus mají různé rodinné a skupinové slevy. Otevřeno mají až od dubna (9-18 hod.), takže máte dost času na plánování 🙂 V červenci a srpnu mají otevřeno až do 19. Více se dozvíte na fotkách.

Napsat komentář