Ohlédnutí za našimi cestami v roce 2018

V roce 2018 jsme poznali řadu krásných a silných míst v naší republice i u sousedů na Slovensku. Zároveň jsme měli tu čest poznat dva okouzlující ostrovy – Korsiku a Fuerteventuru a podívat se na sever do Stockholmu.

Děkujeme 2018 a vítej 2019! 🙂

Leden

V lednu jsme zůstali doma a pořádali výlety po okolí. Pěkné bylo třeba krmení nutrií v Čtyřkolech.

Dobře nám bylo i na vyhlídce Máj a na Skalce u Mníšku pod Brdy.

Únor

Nejkrásnější zima je na horách. A my musíme v zimě minimálně jednou navštívit Tatry. Kam všude se vydat s dětmi v Tatrách? Třeba na Hrebienok, Bachledku…více se dozvíte v našem článku, kam s dětmi v Tatrách.

Březen

Na Velikonoce jsme se vydali na Šumavu. Hory milujeme. A dokonce se po začínajícím jaru ještě naposledy ukázala zima.

Duben

Brdy. Další srdcovka. Trávila jsem tu většinu letních prázdnin. Dětství. Brdy jsou prostě Brdy. Krásná příroda blízko u Prahy. Ideální na kolo.

Květen

V květnu jsme navštívili znovu Tatry. Navíc jsme stihli ještě prodloužený víkend na Pálavě. Krajina jižní Moravy je velmi líbezná a i vinný sklípek jsme s dětmi dali 🙂 Ubytování jsme zvolili ve stanu v Jáňově dvoře a od té doby je všude doporučujeme.

Červenec

V červenci znovu na horách. Kam jinam vypadnout, když je v Praze nesnesitelné vedro?  Vyrazili jsme na Fatru a pak holčičí jízda na Šumavě 🙂

Srpen

Nenene, do města se v srpnu nevrátíme. Polovinu srpna trávíme v Brdech a polovinu na jižním Slovensku, kde mimojiné navštívíme farmu se zubry.

Září

V září nás čeká Švédsko – prodloužený víkend ve Stockholmu, který nás zaujme hlavně svými parky a překrásnou okolní přírodou.

Září, Říjen

V září a v říjnu jsme si konečně udělali delší dovolenou – Lago di Garda, Pisa a hlavně úžasná Korsika. Tu je západní pobřeží. A tady východní.

Říjen

Jako obvykle jedeme na pár dní do Brd a poté prodloužený víkend v Českém Švýcarsku. Navštívíme Pravčickou bránu, projedeme se lodičkou po říčce Kamenici a navštívíme Rysí stezku.

Listopad

Znovu se jedeme podívat na Fatru. V listopadu navštívíme i dvě ferratyPastýřskou stěnu a Slánskou horu.

Prosinec, Leden

Na Fuerteventuře trávíme část adventu, Štědrý den, Silvestr i začátek nového roku. Je to tu úžasné.Zde článek.

3 Replies to “Ohlédnutí za našimi cestami v roce 2018”

  1. Vy jste cestovatelská rodinka. Moc krásné fotky máte. 🙂

  2. Vy jste cestovatelská rodinka. Moc krásné fotky máte. 🙂

    1. Moc dekujeme! U vas se bude zase rada inspirovat ohledne knizek 🙂

Napsat komentář