Batoh nejen pro maminky

Určitě to některá znáte. Nejdříve jsem nosila plenky, lahvičky a další propriety pro miminka v kočárku, občas i v igelitce 😀 , poté v batohu nebo v kabelce, kde je ale o nervy něco najít. A konečně před pár měsíci jsem objevila batůžek, kde kupodivu i já vím, kde co mám. Takový excelentní batoh od Exceland 🙂 najdete zde.

Můžete si vybrat ze čtyř barev – černá, tmavě modrá, šedá a lososová, kterou jsem si pořídila já, protože prostě barvičky 🙂

A jak tedy batůžek vypadá?

Po stranách jsou dvě kapsičky, z nichž jedna má díru, a je tedy super na kapesníky a vlhčené ubrousky. Nemusíte se tak hrabat hodinu v batohu nebo v kabelce, ale máte je rovnou po ruce na nečekané situace 🙂 Druhou můžete použít třeba na láhev s pitím.

V přední menší kapse najdete termo kapsičky na lahvičky. Je to fajn, protože čaj mi vydržel i v mrazu opravdu dlouho teplý. Škoda jen, že je to pouze na malé lahvičky, větší se tam nevejdou.

Do batohu je i zadní dolní vstup, takže se lépe dostane k věcem na dně, případně k mobilu, na který je tam uzavíratelná kapsička.

Hlavní přístup do batohu je zpevněn lamelami, takže se vám batoh pořád nezavírá.

V batohu je více kapsiček, z nichž jedna je kompletně vodotěsná. Navíc celý povrch batohu zvenku je nepromokavý.

A co je sice možná pro někoho úplná maličkost, ale pro mě nový skvělý objev :), je háček na klíče na dlouhém provázku, takže nemusím klíče sundávat, když chci odemknout, a tím pádem každou chvíli nehledám, kam jsem si dala klíče.

Co mi na batohu chybí je trošku lepší nošení. Je pravda, že na krátké trasy nebo pověšení na kočárek, je to jedno, ale uvítala bych zapínání kolem pasu nebo prsou, když nesu těžší nákup, případně ještě trošku vyztuženější záda, aby se lépe nosil na delší výlety. Chápu ale, že to není turistický batoh. Jinak jsem s ním velmi spokojená.

Batoh stojí ofiko 1000 Kč. Můžu Vám ale nabídnout slevu 255 Kč s kódem DC548 (platí do konce roku, pak už je sleva „jen“ 200 Kč). Navíc dostanete k baťůžku i háky na kočárek (v hodnotě 100 Kč) nebo do auta, na které si můžete zavěsit batoh nebo třeba nákupní tašku.

Napsat komentář