knížka Ověřeno rodiči vám ulehčí cestování s dětmi

Když jsem se dozvěděla, že bude vydána tato knížka od tvůrců webu Ověřeno rodiči, čekala jsem, že bude plná tipů na výlety stejně tak, jako je tomu na jejich webu. Ale ne ne. Je ještě lepší 🙂 Je plná praktických rad a tipů, jak cestovat s dětmi a užít si to. Protože s dětmi se prostě váš pohled na dovolenou musí změnit, jinak se budete trápit vy i děti. Děti vám dají nový pohled na cestování ze kterého budete mít radost, i když nedorazíte do cíle 🙂

Knížku dali dohromady tři rodiče malých dětí v rozmezí 3 až 9 let a nápomocno jim bylo dalších několik desítek rodičů, kteří přispívají na stránky Ověřeno rodiči.

Kniha je dělena na několik kapitol – tipy a rady pro krátké výlety a dovolené po ČR a v zahraničí, jak u moře, na horách, tak i ve městech. Na závěr je krátká kapitola a odkazy, pokud by vás lákalo „extrémnější cestování“.

Velmi mi vyhovovalo bodové, logické členění článků, což děla knížku přehlednou a rychle si vyhledáte, co zrovna potřebujete. Navíc najdete na konci každé kapitoly výhody a nevýhody např. cestování letadlem a autem apod.

Na závěr vás pak vždy čeká pár tipů na výlety a odkazy na jiné weby.

S praktickými informacemi jsem většinou souhlasila, ale nic se nemá brát úplně doslovně a tak se některé tipy zcela neshodovaly s naší zkušeností. Např. my si nebrat kyblíčky k moři už z domova, tak máme v bytě zakyblíčkováno :))) Ale víc už v knížce 😉

INFO

cena:

  •  v elektronické verzi za cca. 170 Kč
  • tištěná 270 Kč

počet stran: 224 cm

Napsat komentář